интернет магазин
строительных материалов
Корзина
+38 (067) 214-30-80
+38 (073) 214-30-80
+38 (095) 014-30-80

HERZ

1996 р. фірма HERZ Armaturen стає товариством з обмеженою відповідальністю. HERZ не стоїть на місці і розширює палітру своєї продукції, забезпечує виробництво технічним обладнанням. В 1999 був придбаний завод ІРА, який виготовляє пресфітинги і компресійні різьбові фітинги. В 2005 році склад фірми поповнили ще 2 підприємства: завод Kоvіnа, що виготовляє кульові крани, фільтри та арматуру групи безпеки та завод UNITAS, що виготовляє сантехнічну арматуру з логотипом HERZ.

Разом з партнерами HERZ створюються спеціальні програми по енергозбереженню із застосуванням регулюючої арматури, а серія DE LUXE є відповіддю на світову тенденцію щодо удосконалення зовнішнього вигляду продукції для систем опалення. Розширилася і виробнича програма HERZ. Окрім продукції для систем опалення, з`являється арматура для систем питного водопостачання і холодопостачання.

HERZ в Україні

В липні 1997 року, у Львові було засновано компанію ГЕРЦ Арматура, що стала українською філією австрійського концерну HERZ Armaturen Ges.m.b.H. А вже у 1999 році у Києві створено дочірнє підприємство із назвою ГЕРЦ Україна. З моменту свого приходу в Україну, компанія HERZ впровадила на український ринок широкий асортимент сучасної, високоякісної продукції для систем опалення, водо - та холодопостачання, яка забезпечує раціональне та ощадне використання теплової енергії.

На сьогодні в HERZ Україна працює 40 висококваліфікованих працівників, що відповідають за продаж продукції ГЕРЦ у всіх регіонах України. Легкий, та швидкий доступ до продукції ГЕРЦ, клієнти компанії мають завдяки загальноукраїнській мережі 200 авторизованих дистриб`юторів, які працюють у кожному обласному та більшості районних центрів України.
Вже 7 років ми проводимо технічні семінари та тренінги у власному навчальному центрі в центральному офісі у Києві. Технічний відділ HERZ допомагає інженерам та проектувальникам у вирішенні технічних питань, пов`язаних із застосуванням продукції HERZ у сучасних системах опалення, водо - та холодопостачання.
Клієнти, монтажники та проектувальники, які співпрацюють з компанією ГЕРЦ регулярно відвідують заводи Герц в Австрії та Польщі, де мають змогу ознайомитися з виробництвом і особливостями застосування і проектування обладнання HERZ.
Паралельно із розвитком торгової мережі, компанія велику увагу приділяє співпраці із навчальними закладами України, створила на їх базі навчальні лабораторії, розробила освітні програми, видала власні підручники та посібники.
Компанія бере участь в найбільших спеціалізованих виставках України. На стенді відвідувачі мають нагоду познайомитися із компанією ГЕРЦ, новинками продукції, а також отримати кваліфіковані консультації фахівців компанії.

 
 
Сортировать по:
названию
цене
популярности
1